Po bezpłatnych drogach jeździ się dobrze. Zdaniem rządu aż za dobrze
Ministerstwo Infrastruktury pracuje nad nowym projektem przepisów, rozszerzającym sieci dróg objętych elektronicznym systemem poboru opłat. Według informacji opublikowanych na stronie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, inicjatywa dotyczy autostrad i dróg ekspresowych oddanych do użytku po 2017 r. i jest częścią realizacji założeń Krajowego Planu Odbudowy.
