Ten tunel to problem. Miał odkorkować miasto, a sprawił że ludzie wciskają gaz do dechy
Panek rozbił się na wylocie z tunelu W-Z w Łodzi. Ten tunel to podziemna konstrukcja, która miała udrożnić centrum tego miasta. Zamiast tego stała się odcinkiem testowym dla wszelkiego rodzaju piratów drogowych. Przez lata jakimś cudem nikt nie słyszał o tragicznych wypadkach w tym miejscu, ale chyba wszyscy wiedzieli, że tak nie będzie wiecznie.
