Pijany ksiądz zatrzymał się na środku drogi i wypadł z samochodu. Był przekonany, że zaparkował
Kościół boryka się z wieloma problemami wizerunkowymi. Teraz do wachlarza okropieństw dołącza pijany ksiądz z Dolnego Śląska, który wsiadł za kierownicę. Jak podają Gazeta Ślężańska oraz Gazeta Wrocławska do zdarzenia doszło 4 kwietnia w Sobótce.
