REKLAMA
  1. Autoblog
  2. Przegląd rynku

Licytacje skarbowe Podlasie edition. Jest BMW dla bogacza, jest też Passat dla zjadacza

Przetargi Izby Skarbowej to chyba ostatni bastion cenowej ciemnoty. Dziś są takie czasy, że bardzo trudno kupić cokolwiek okazyjnie. A tutaj proszę, mam dla was licytacje skarbowe samochodów i cenowe okazje. Jest Skoda Octavia, Volkswagen Passat 1.9 TDI, BMW X5, ale nie tylko.

04.01.2023
13:16
licytacje samochodów
REKLAMA
REKLAMA

Nastały trudne czasy dla zakupowych Januszy. Nawet jak pojedziesz z flaszką do stereotypowego dziadka i powiesz mu, że chciałbyś pozbawić go problemu i wyciągnąć tego starego grata z jego szopy za bezcen, to nic z tego nie będzie. Bo dziadek zawoła wnuczka, a wnuczek wyciągnie smartfona i w 3 minuty sprawdzą, ile ten grat jest faktycznie wart, a potem dołożą od siebie drugie tyle, bo przecież to klasyk i jego wartość już tylko rośnie. No więc gdzie udać się w poszukiwaniu prawdziwej okazji?

licytacje samochodów
Mmmm, już na lawecie

Jak mawiają, najciemniej jest pod latarnią. Dlatego, żeby kupić coś okazyjnie, to trzeba sprawdzać strony instytucji finansowych. One tak dobrze znają się na pieniądzach, że jako jedyne jeszcze wyprzedają czasem mienie za bezcen.

Wyjątkowe rarytasy oferuje obecnie Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku. Znajdzie się coś dla Januszy o różnej zasobności portfela.

Wóz dla bogatego Janusza - BMW X5

26 stycznia 2023 roku o godz. 9:00 zlicytowany zostanie: Samochód osobowy BMW X5 E70 z 2008 z silnikiem 3.0 diesel, R6 o mocy 285 KM. Auto ma przejechane 305 307 km, a Urząd Skarbowy dorzuca do niego jeszcze dodatkowy zestaw felg aluminiowych R19. Urzędnicy szacują, że auto jest warte 42 400 zł. Za ile zostanie sprzedane - to okaże się dopiero po licytacji. Ale musicie przyznać, że trudno za podobne pieniądze znaleźć auto, które będzie równie prestiżowe. X5 wygląda wspaniale zarówno pod sklepem z owadem w logo, pod kościołem, jak i na zgrupowaniu kibiców klubu piłkarskiego. Chętnych zaprasza się na licytację 26 stycznia 2023 roku o godz. 9:00 w Bielsku Podlaskim przy ul. Lipowej 4.

licytacje samochodów

Wóz dla rozsądnego Janusza - Skoda Octavia

Nie każdy Janusz ma wolne 40 patyków, żeby sobie kupić luksusowe BMW X5. Prestiż wiele ma imion, ale z pewnością jednym z nich jest Skoda Octavia. To pojazd dla mądrego Polaka. Nie takiego rozrzutnego, odpustowego, tylko takiego rozsądnego, szanowanego. Z pomocą tym razem przychodzi białostocka skarbówka, oferując egzemplarz z 2000 roku w wersji Elegance. No proszę, nie dość, że okazyjnie wyceniona, to jeszcze elegancka. Aukcja odbędzie się 10 stycznia 2023 roku o godz. 9:00 w budynku Urzędu Skarbowego w Bielsku Podlaskim przy ul. Mickiewicza 33.

licytacje samochodów

Wóz dla niezamożnego Janusza - Volkswagen Passat

Trudne czasy nastały, więc Urząd Skarbowy przygotował również coś na kieszeń biedniejszego obywatela. Ale tani nie oznacza wcale, że mniej prestiżowy, bo tym razem pod młotek idzie Volkswagen Passat 1.9 TDI Variant z 1999 r. Przecież ten samochód na drugie imię ma Prestiż. Na dodatek maszyna ma pod maską najlepszy na świecie silnik - 1.9 TDI. Na licytację zaprasza łomżyński urząd, który szacuje wartość tego skarbu na 4 tys. zł, ale cena wywoławcza to 2 tys. zł. Aukcja odbędzie się 12.01.2023 r. o godz. 10:00 w Urzędzie Skarbowym w Łomży, ul. Kaktusowa 6. Na wszelki wypadek Naczelnik Urzędu Skarbowego nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte i stan techniczny pojazdu. Z jakiegoś powodu przy opisie aukcji brakuje również zdjęć tego Volkswagena, ale Passat to Passat, co może być z nim nie tak?

KRONE nie walone

Poza tą wspaniałą trójcą wśród aukcji w ofercie są jeszcze cztery pojazdy. Renault Clio Van z 2012 r. o szacunkowej wartości 9 902 zł. Samochód osobowy Volvo S60 2,4 D5, rok prod. 2004, wyceniony na 7500 zł oraz naczepa KRONE z 2007 r. o szacunkowej wartości 24 100 zł.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA