REKLAMA
  1. Autoblog
  2. Wiadomości

Mamma mia! Jaka ta nowa Lancia Ypsilon jest piękna

Mamy zdjęcia, które pokazują jak wygląda Lancia Ypsilon w pełnej krasie. Szykuje się naprawdę ładne auto.

14.01.2024
17:09
nowa lancia ypsilon zdjęcia
REKLAMA
REKLAMA

Nowa Lancia Ypsilon nie ma żadnego szczęścia do bycia tajemnicą, która rozpala miliony, tak jak np. uśmiech Giocondy. Tak się złożyło pechowo, że od jakiegoś czasu do internetu trafiają jej zdjęcia, ale jeszcze nigdy nie widzieliśmy jej tak dobrze z każdej strony. A jeżeli chodzi o pechu, to inaczej nie da się nazwać tego, że po raz pierwszy świat ujrzał Lancię Ypsilon po tym, jak złodziej ukradł ją z fabryki i wpadł do kanału wodnego. Chwilę później ktoś zrobi zdjęcie jej przodu i wszyscy wpadliśmy w konsternację, a Mikołaj nawet uznał, że to najdziwniejszy przód w historii przodów.

Nasze teksty o Lancii Ypsilon znajdziesz tutaj:

A Lancia Ypsilon nawet w kategorii fenomenów jest fenomenem. Ten model sprzedaj się aktualnie tylko w jednym kraju, a mimo to jego sprzedaż bywała wyższa niż Alfy Romeo na całym świecie. Na Włochach ciąży ogromna presja, bo wiedzą, że ten model musi dać zastrzyk sił marce, która szykuje się na swój renesans. Oglądam zdjęcia i nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ten mały hatchback to jedno z najciekawszych aut ostatniego dziesięciolecia.  Wiemy już, że będzie dostępny w wersji elektrycznej oraz z silnikiem 1.2, a teraz możemy pooglądać go w pięknym niebieskim kolorze. Mamma mia, na co ja patrzę.

Zdjęcia pokazują, że nowa Lancia Ypsilon jest obłędna

Wiem, że to Corsa w przebraniu, ale ten model doskonale udowadnia, że jak Włosi porzucą kawę, odpoczynek i przelotne romanse, to potrafią zrobić auto, które stylistycznie jest wspaniałe. W tym kolorze Lancia nie wygląda jakby założyła sobie majtki na maskę, a takie skojarzenia miałem po zobaczeniu białego egzemplarza. Jest tutaj bardzo gustownie.

Czarne akcenty dodają elegancji, a ciekawy dolny grill sprawia wrażenie, że samochód uśmiecha się do nas radośnie. Tak prezentuje się bagażnik i tylne lampy:

Całkiem przyjemnie, dobrze widać mocno ścięty tył w tym modelu. Podoba mi się, że duże tylne lampy zostają w miejscu i nie są zintegrowane z klapą. Mam nadzieję, że od razu zauważyliście nawiązania do kultowego już Stratosa. Jeszcze do kompletu filmik, na którym widać jak kręcona jest reklama Lancii Ypsilon.

REKLAMA

Tak swoją drogą urzeka mnie to, że nikt się nie bawił w jakieś zamknięte plany zdjęciowe, pełną tajemnicę itd. Tylko mamy pełne la dolce vita, żyje się il uno raz i kręcimy na ulicy, jakby jutra miało nie być, a później idziemy na kawę i wino. Szanuję i jednocześnie zazdroszczę. Czekam na premierę modelu, bo interesuje mnie cena. Jeżeli z nią nie przestrzelą, to mamy tutaj il grande successo.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA