REKLAMA
  1. Autoblog
  2. Ciekawostki

Floyd Mayweather kocha czarne samochody, ale nie zna nazw modeli. Pomóżmy mu nazwać je wszystkie

Floyd Mayweather kocha czarne luksusowe samochody. Ma ich cały garaż. Niestety nie pamięta nazw wszystkich modeli. Chcemy mu pomóc.

20.10.2020
16:48
floyd mayweather samochody
REKLAMA
REKLAMA

Floyd Mayweather to emerytowany, niezwykle utalentowany bokser wagi półśredniej. Był mistrzem świata federacji WBC, WBA i WBO. W karierze zawodowej stoczył 50 walk – wszystkie wygrał, w tym aż 27 przez nokaut. Szacuje się, że w swojej karierze zarobił ponad miliard dolarów na ringu. Za ostatnią walkę z McGregorem zarobił 285 milionów dolarów. Nic dziwnego, że ma środki na bardzo luksusowe życie. Mówią, że pieniądze szczęścia nie dają. Może i tak. Wiemy za to, że dają możliwość stworzenia własnego garażu marzeń.

Mayweather posiada dwa prywatne odrzutowce, którymi przemieszcza się między swoimi dwoma willami położonymi w Las Vegas i Los Angeles. W każdej z nich ma garaż, w których mieści się kolekcja luksusowych samochodów. Żeby było ciekawiej Floyd Mayweather kupuje samochody tylko w dwóch kolorach i w zależności od tego trzyma je w jednym lub drugim miejscu. W garażu w Las Vegas ma wyłącznie białe auta, w drugim w Los Angeles tylko czarne. Co więcej - przeważnie są to te same auta, ale występujące w dwóch różnych kolorach. Ostatnio opublikował film, który można nazwać motywacyjno - hejtujący, w którym pokazuje swój czarny garaż w Los Angeles. Niestety nie pamiętał nazw wszystkich swoich samochodów, dlatego postanowiliśmy mu pomóc.

Najpierw wspomniany filmik na którym Floyd Mayweather pokazuje swoje samochody

Zaczynamy od najłatwiejszych Rolls-Royce, Rolls-Royce, Bentley mówi nam pan Floyd. My jako pasjonaci motoryzacji wiemy, że to Rolls-Royce Cullinan i Phantom. Pierwszy Bentley to Flying Spur. Następnie znów wracamy do Rolls-Royce'a. W kolejności będą to Phantom Drophead, Wraith i Dawn. W garażu swoje miejsce znalazł również najnowszy Bentley Continental GT Mulliner. Obok niego stoi śliczne Lamborghini Aventador. Te auta Floyd rozpoznaje. Później mamy 4 przedstawicieli włoskiej firmy z Maranello. Floyd nazywa swoje Ferrari numerami od 1 do 4. Wcale mu się nie dziwię, na pierwszy rzut oka ciężko je odróżnić. Ale nie z takimi wyzwaniami radził sobie Autoblog. Ferrari numer 1 to oczywiście 488 GTB, 2 to Portofino, 3 to FF, a czwartym jest dobrze znane 599 GTB.

REKLAMA

Floyd Mayweather nie czyści swoich samochodów sam

Dzięki filmowi odkryliśmy sekret lśniących aut bogaczy. Mają zatrudnionych ludzi, którzy zajmują się polerowaniem czystych i lśniących aut, by były jeszcze bardziej lśniące. Panu Floydowi Mayweatherowi gratuluję sukcesów w życiu osiągniętych ciężką pracą i latami spędzonymi na ringu i pozytywnie zazdroszczę kolekcji. Dodałbym tylko czarną Panamerę Sport Turismo Turbo S E-hybrid, żeby była kompletna.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA