REKLAMA
  1. Autoblog
  2. Wiadomości

Wiemy jak wygląda nowe BMW serii 5 Touring. To o tym samochodzie śpiewał Justin Timberlake

Wiemy już jak wygląda nowe BMW serii 5 kombi, bo mamy jego zdjęcia. Na taką premierę warto czekać. 

24.01.2024
8:59
bmw serii 5 touring zdjęcia
REKLAMA
REKLAMA

Nowe BMW serii 5 o oznaczeniu kodowym G60 nie jest najpiękniejszym sedanem na świecie, nawet nie wiem, czy znalazłoby się w pierwszej dziesiątce najładniejszych sedanów 2023 r. Wszyscy dobrze wiemy, że to efekt tego, że na jednej płycie podłogowej trzeba było zbudować samochód z silnikiem elektrycznym, hybrydę plug-in oraz klasyczny samochód spalinowy. Wszyscy wiemy, że nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka, dlatego taki pomysł był skazany z góry na niepowodzenie. To przez to samochód od mniej więcej środka do samego końca wygląda źle, bo nie dało się obniżyć linii klapy bagażnika. Na szczęście kombi, przepraszam - touring, wybacza więcej i można w nim lepiej zamaskować problemy wynikające z rozwiązań technologicznych.

Paweł, coś ci się pomyliło. Jaki znowu Timberlake? Widać, że nie ogarniacie światowej muzyki, pewnie jeszcze na dodatek słuchacie Dżemu i drzecie się, że wehikuł czasu, to byłby cud. Nawet trochę mi was szkoda, że się nie rozwijacie. Dlatego pokażę wam kawałek, który Justin Timberlake napisał w oczekiwaniu na nowe BMW serii 5 kombi (Touring dla fanatyków).

I to właśnie robi nowe BMW serii 5. Przywraca seksapil samochodom do wożenia lodówek.

Więcej o samochodach BMW przeczytasz w:

Nowe BMW serii 5 kombi - te zdjęcia napawają nadzieją

Do sieci trafiły zdjęcia, które prezentują tył kombi w całej okazałości (trzeba poklikać):

Kurczaki, wygląda to naprawdę nieźle. Powiem więcej - gdybym stał przed wyborem sedan czy kombi, a jestem fanem sedanów, to nie wahałbym się dłużej niż sekundę i powiedział, że biorę Touringa. Ale jest jeden szkopuł.

GDZIE JEST OTWIERANIE TYLNEJ SZYBY?

Nie mogę dostrzec na zdjęciu mechanizmu otwierania tylnej szyby. Byłoby to dziwne, bo to jedno z najlepszych rozwiązań w samochodach tej marki. Dzięki temu można naprawdę dobrze dopakować bagażnik. Obrazek ilustracyjny dla ludzi, którzy nie mieli jeszcze przyjemności obcować z BMW:

REKLAMA

Mam nadzieję, że to tylko złudzenie i nie zrezygnowano z tego rozwiązania. Nie mogę się doczekać premiery, bo strasznie nurtuje mnie ta kwestia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA