REKLAMA
  1. Autoblog
  2. Wiadomości

Wyciekły zderzaki nowego BMW M2. Oto jak mogłoby wyglądać całe auto

Liczymy, że BMW nie będzie zwlekać z pokazaniem najmocniejszej odmiany najmniejszego coupé i że M2 nie będzie wyglądać jak na tym renderze.

12.07.2021
6:47
nowe BMW M2 zdjęcia
REKLAMA
REKLAMA

W ubiegłym tygodniu Bawarczycy pokazali nową generację  BMW serii 2 Coupé. Nieduże, tylnonapędowe coupé, które ma kosztować co najmniej 150 tys. zł, podzieliło naszych Czytelników. Jedni twierdzą, że to najładniejsze BMW od lat i w tym samym kierunku stylistycznym powinny pójść pozostałe modele. Inni – że ma brzydki profil ze zbyt krótkim tyłem i niedopracowane detale. Możliwe, że wszystkich pogodzi wersja M2, która powoli zaczyna nabierać kształtów.

Zdjęcia zderzaków BMW M2 już trafiły do sieci

Wypłynęły na instagramowym profilu Sugardesign_1.

Zdjęcia przedstawiające zderzaki wraz ze zbliżeniami na detale wykonano w chińskim Chentian. Oczywiście, teoretycznie może to być nieskrępowana twórczość jakiegoś tunera, ale jak zwraca uwagę BMWBlog, na tym koncie pojawiały się już wcześniej wycieki, które faktycznie okazały się produktami BMW – np. zderzaki obecnego M3/M4. Z drugiej strony, zastanawiające jest to, że w zwykłej dwójce coupé, nawet M240i, nerki to jeden element – są widocznie ze sobą połączone, a tu składają się z dwóch części.

Jednak poziome poprzeczki na wzór tych z M3/M4 i sam wtopiony w nie znaczek sugerują, że faktycznie możemy mieć do czynienia z elementem przygotowanym przez bawarską markę.

Gotowe BMW M2 mogłoby wyglądać tak:

BMW M2

To render przygotowany przez kolejnego instagramera – bmw43__. Im dłużej mu się przyglądam, tym bardziej mi się nie podoba. Nie rozumiem koncepcji uprostokątowienia przedniej części M2. Może to pomysł na alternatywę dla utrójkątowionego, zwykłego coupé.

nowe BMW serii 2

Ale możliwe też, że chodzi o to, by dość grzecznemu, w porównaniu do innych ostatnich projektów BMW, przodowi dwójki dodać trochę kontrowersyjnego pazura. Zaszokować, jak nerki w M4, albo wydech M Performance Parts. I jeśli faktycznie taki byłby cel BMW, to zapewne marka osiągnie sukces.

Ja póki co porównuję ten render z tym, co BMW proponowało w materii M2 do tej pory:

REKLAMA

I wciąż uważam, że poprzedni model wygląda lepiej. Ale może nowy będzie lepiej jeździł?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA