REKLAMA
  1. Autoblog
  2. Wiadomości

Nowa Honda Civic już do zamówienia w Polsce. Cena? Od prawie 140 000 zł...

Pamiętacie te czasy, kiedy Honda Civic była autem, którego cena zaczynała się wyraźnie poniżej 100 000 zł? Tak, to było w 2021 r., ale i tak lepiej już o tym zapomnijcie. 

28.06.2022
9:56
Nowa Honda Civic już do zamówienia w Polsce. Cena? Od prawie 140 000 zł…
REKLAMA
REKLAMA

Zacznijmy jednak od dobrych wiadomości, bo są dwie, może nawet trzy.

Pierwsza jest taka, że gdybyśmy mieszkali w Wielkiej Brytanii, to musielibyśmy za nowego Civica zapłacić o około 20 000 zł więcej. Wiem, wiem, różnice w poziomie zarobków i tak dalej - nie psujmy dobrej informacji.

Druga dobra wiadomość jest taka, że nowego Civica można już zamawiać u dealerów.

Trzecia dobra wieść to z kolei to, że nawet bazowa odmiana Civica jest przyjemnie wyposażona. W wersji Elegance dostajemy 17-calowe felgi aluminiowe, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, kamerę cofania, nawigację, 8 głośników, Apple CarPlay i Android Auto, pakiet systemów bezpieczeństwa, a także oczywiście hybrydowy napęd. Zwłaszcza obecność tego sugeruje, że niestety do cen poniżej 100 000 zł, ustalanych zaledwie rok temu za wersję 1.0, nie ma co wracać.

Teraz można przejść do sedna.

Nowa Honda Civic w Polsce - cena od 139 900 zł

I za tę kwotę dostaniemy samochód ze wspomnianym już wyposażeniem Elegance. Jeśli to dla nas za mało, to mamy dwie opcje.

Za 145 900 zł kupimy wariant Sport, z częściowo skórzaną (no, skórzano-syntetyczną) tapicerką, sportowymi pedałami, przeciwmgielnymi LED-ami, czarnymi lusterkami i ramkami okien oraz 18-calowymi felgami - również czarnymi.

Za 159 900 zł z kolei wyjedziemy z salonu wersją Advance, z 12-głośnikowym systemem audio Bose, panoramicznym oknem dachowym, adaptacyjnymi światłami drogowymi, 18-calowymi felgami, skórzanymi fotelami i podgrzewaną kierownica.

REKLAMA

O dodatkowo płatnych opcjach Honda w komunikacie prasowym nic nie wspomina, ale pewnie i tak nie będzie ich wcale, albo będą dostępne tylko w wyższych wersjach i nie będą przesadnie liczne. Póki co, w momencie pisania tego tekstu, polska witryna Hondy nie chciała się z nami podzielić kompletnym cennikiem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA