Całkiem niedawno zrobiłem na popularnym fanpage konkurs „Zima z gratem”. Czas na zgłoszenia minął, więc można zaprezentować galerię konkursową i zrobić głosowanie na najlepszą trójkę.

Przypomnę, że zadaniem uczestników było wysłanie maksymalnie 3 zdjęć, których tematyką jest „zima z gratem”. Na konkurs przyszło ponad 150 zdjęć, a główna nagroda to zestaw książek, niestety mojego autorstwa. Zapraszam więc do galerii: najpierw zdjęcia, które przeszły selekcję, potem wyróżniona piątka, a na końcu link do głosowania na fejsie. Oczywiście musu nie ma, można sobie tylko obejrzeć zimę z gratem bez głosowania, no chyba że chcecie, żeby ktoś został nagrodzony. Zapraszam.

















































Zima z gratem - Top 5





Link do głosowania znajdziecie tutaj.
Tymon Grabowski
RedaktorTagi: