REKLAMA
  1. Autoblog
  2. Wiadomości

Kamaz wcale nie ma w d... twoich pięciu gwiazdek NCAP. Odzobacz memy

Kamaz przegrywa z pięcioma gwiazdkami. Po tym wypadku w Krośnie, tylko słup wygląda na zdolny do jazdy.

22.11.2021
14:45
kamaz wypadek krosno
REKLAMA
REKLAMA

Ktoś skłamał w internecie. Szerzono nieprawdę za pomocą obrazków z napisami. Halo, policja, proszę przyjechać do Krosna, bo tam Kamaz uderzył w słup i nie wygląda na takiego zbytnio zdolnego do jazdy. Właściwie, jakbym miał postawić jakieś pieniądze, na to kto ruszy pierwszy, to postawiłbym na słup. Panie funkcjonariuszu, te internetowe memy, to strasznie kłamią.

kamaz wypadek krosno
Żródło: Krosno112.pl

Kamaz - pięć gwiazdek - memy

Na pewno znacie te memy z serii Kamaz ma w d.... twoje pięć gwiazdek NCAP. Okazuje się, że to nieprawda, że wcale nie ma. Memy kłamią, a dowody nadeszły z Krosna.

kamaz 5 gwiazdek w d memy

Przesłanie memów z Kamazem jest takie, że jak coś jest odpowiednio duże, to żadne testy zderzeniowe nie są mu potrzebne. Kamaz ma przejeżdżać przez inne samochody, jak premier przez Mławę ciepły nóż przez masło, a potem tylko strzepywać z siebie drobny pył, który powstał po rozbiciu innych samochodów.

kamaz wypadek krosno
Żródło: Krosno112.pl

Wypadek Kamaza w Krośnie

Sygnalizacja świetlna, na jednym ze skrzyżowań w Krośnie, kiedyś działała i było radośnie. Lecz trapiły ją awarie i dla Kamaza skończyło się to marnie. Wadliwie działająca sygnalizacja była najprawdopodobniej jedną z przyczyn wypadku z udziałem tego pojazdu.

Kierowca Kamaza, chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem, który przed przejściem przepuszczał pieszych, zjechał na środek drogi. A tam stał słup, w który uderzył. Ze zdjęć wynika, że mocno.

Kierowcy Kamaza życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Okazało się, że z wypadku nie wyszedł bez szwanku i trafił do szpitala, po udzieleniu mu pierwszej pomocy przez inspektorów Wojewódzkiej Inspekcji Ruchu Drogowego. Wygląda na to, że stare samochody nie są wcale takie bezpieczne, nawet jeśli mają za sobą całą potęgę internetowych memów, kilkanaście ton masy i legendę o tym, że radzieckie = „gniotsa, nie łamiotsa”. 

kamaz wypadek krosno
Żródło: Krosno112.pl

Jak się kasuje memy?

REKLAMA

Czy da się napisać do jakiegoś stowarzyszenia twórców obrazków z napisami, że zrzeszeni w nim twórcy naruszyli etyczne standardy? Twórcy memów z Kamazem odnieśli właśnie sromotną porażkę. Źle poinformowali społeczeństwo.

Wydarzenia z Krosna pokazują, że ich teorie o brutalnej sile, jako gwarancie bezpieczeństwa, nie wytrzymują starcia ze słupem drogowym. Przed otwarciem zdjęć z wypadku byłem przekonany, że będę mógł napisać: Kamaz przywalił w słup. Nawet tego nie zauważył. Za dużo naoglądałem się memów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA