REKLAMA
  1. Autoblog
  2. Ciekawostki

VW i Audi zmieniły logo w duchu social distancing. Oto propozycje dla reszty

Volkswagen i Audi przygotowały animowane gify, które zmieniają loga tych marek, żeby promować „social distancing”, ten najmodniejszy ostatnio sport. Podpowiadam, co powinni zrobić inni.

25.03.2020
9:19
Logo VW
REKLAMA
REKLAMA

W sumie ani VW, ani Audi jakoś szczególnie się nie napracowały. Pewnie zrobienie takiego gifa zajęło im 5 minut pracy, a potem potrzebny był cały dzień zatwierdzania tego na kolejnych szczeblach zarządzania. No ale jest, proszę:


Bardzo ładne i przemawiające do wyobraźni. Ale jak to tylko Volkswagen i Audi? Przecież pandemia dotyczy wszystkich. No to proszę, wziąłem flamajster w dłoń (tak się mówi, flamajster – proszę nie poprawiać) i narysowałem kolejne. Uwaga.

social distancing
BMW
social distancing
CITROEN
FORD
HONDA
MITSUBISHI
NISSAN
PEUGEOT
RENAULT
SEAT
TOYOTA

Swój wkład w zmianę loga z okazji social distancing dołożył też fan Alfy Romeo, redaktor Piotr Barycki

REKLAMA

Śmieszne są takie akcje, bo w sumie jazda samochodem w obecnych czasach to dość bezpieczny sposób poruszania się. No chyba, że jesteś taksówkarzem/taksówkarką, wtedy może być różnie, jak do samochodu wbiją ci się trzy pokasłujące osoby z gorączką. Ciekawe, czy nowe loga pozostaną z nami na dłużej – obstawiam, że o wiele dłużej niż nam się wydaje. Swoich logotypów nie będą musieli zmieniać tylko producenci chińscy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA