REKLAMA
  1. Autoblog
  2. Wiadomości

Przestańcie stać w tych kolejkach. Oto promocje na stacjach paliw (nie tylko Orlen)

Orlen, Circle K, Moya i MOL - wszystkie te sieci prześcigają się w ofertach dla kierowców jadących na majówkę. Gdzie będzie najtaniej? Sprawdź promocje na stacjach paliw, zanim rozpalisz grilla i utkniesz w korku na stacji benzynowej. Tak, już się tworzą.

26.04.2024
14:38
Przestańcie stać w tych kolejkach. Oto promocje na stacjach paliw (nie tylko Orlen)
REKLAMA
REKLAMA

Majówka za pasem. Zapach grillowanych kiełbasek czuć już w powietrzu. Parasol i leżaki rozkładają się same, nawet jeśli tak naprawdę ma być zimno. Do uszu dociera dyskretne dzwonienie szklanych butelek ze złocistym płynem. Ale zanim cała Polska pojedzie bujać się na białych, plastikowych krzesłach ogrodowych, trzeba pomyśleć o innym płynie.

Wyjazd na majówkę: gdzie zatankować?

Koszt paliwa może stanowić istotny punkt w budżecie majowego wypadu. Mazury, góry, morze - niezależnie od tego, który kierunek wybierzecie, trzeba tam jakoś dotrzeć. Kto nie chce wsiadać w pociąg ani łapać autostopu, musi zadbać o paliwo. „Panie, nie dałoby się coś taniej?” - ten tekst znany każdemu, kto pracuje w handlu, można teraz z powodzeniem stosować na stacjach paliw i usłyszeć inną odpowiedź niż tę, w której dowiadujemy się, gdzie są drzwi.

Promocje na stacjach paliw: kto oferuje zniżki?

Na Orlenie promocja startuje dziś, czyli w piątek 26 kwietnia. Uczestnicy programu lojalnościowego Orlen Vitay mogą zatankować litr paliwa (zarówno benzyny, jak i oleju napędowego) taniej o 30 gr. Posiadacze Karty Dużej Rodziny oszczędzą 40 groszy na litrze. Promocja potrwa do 5 maja do godziny 23:59. Rabaty obowiązują także na ładowarkach Orlen Charge, promocją nie jest za to objęty autogaz.

W ramach oferty klienci mogą zatankować jednorazowo nie więcej niż 50 litrów tańszego paliwa. Jeśli ktoś ma większy bak, „nadmiarowe” litry będą już liczone według klasycznej - a nie promocyjnej - stawki. Limit na jednego użytkownika podczas całego obowiązywania promocji to dwa tankowania i 100 litrów.

Promocje na stacjach paliw Circle K: bez limitu tankowań

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź konkurencji Orlenu na obniżki - choć w przypadku Circle K trzeba poczekać jeszcze na początek obowiązywania promocji.

Od 30 kwietnia do 5 maja w ramach promocji "Extra tanie tankowanie" posiadacze karty lojalnościowej Extra będą mogli skorzystać z rabatów. Wynoszą 30 groszy na litrze za paliwa miles lub milesPLUS oraz 10 groszy na litrze LPG. W ramach jednej transakcji także można zatankować maksymalnie 50 litrów. Nie ma za to limitu dotyczącego tego, ile razy można korzystać z promocji w czasie jej trwania.

Czytaj również:

Promocja na stacjach MOL

Również i ta sieć włącza się w majówkowe promocje na stacjach paliw. Tutaj oszczędzać można już od dziś (i do 5 maja) - jak na Orlenie. Wszyscy użytkownicy aplikacji MOL Move mogą zatankować paliwo Evo Plus taniej o 15 groszy na litrze i paliwo Evo Plus Premium taniej o 35 groszy na litrze. „Zwykłe” paliwo można tankować taniej o 10 groszy, podobnie jak LPG.

Na każdy z typów paliwa otrzymuje się w aplikacji osobny kupon. Limit to 100 litrów paliwa na jeden kupon. Powyżej tej ilości ceny są naliczane po standardowej stawce.

Promocje na stacjach paliw Moya

Tutaj również warto korzystać z aplikacji lojalnościowej. Nazywa się Super Moya. Jej użytkownicy mogą tankować taniej o 20 groszy na litrze (dowolnego paliwa i LPG). Kto aplikacji nie ma, też zatankuje taniej - ale o 10 groszy na litrze. Promocja działa od dziś, ale warunkiem skorzystania z 20-groszowego rabatu na każdy litr jest zakup hot doga lub kawy na stacji. Należy więc wybierać takie z napisem „Caffe Moya”.

REKLAMA

Shell oferuje z kolei swoim klientom naliczanie za tankowanie trzykrotnej liczby punktów w programie lojalnościowym.

A więc w drodze na grilla pościągajcie na telefon dużo aplikacji. I jedźcie tam, gdzie jest najkrótsza kolejka.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA