REKLAMA
  1. Autoblog
  2. Wiadomości

Znamy szczegóły promocji na paliwo na stacjach Orlen. Lepiej żebyś miał dużo dzieci

Wiemy już jak wygląda promocja na ceny paliw na stacjach Orlen. Opłacało się podjąć decyzję o dużej rodzinie. 

24.06.2022
13:30
orlen promocja na ceny paliw
REKLAMA
REKLAMA

Prezes Orlenu Daniel Obajtek kilka dni temu zapowiedział, że ulży Polakom w wakacje i na stacjach należących do koncernu będzie można zatankować taniej. Niestety przez jakiś czas mieliśmy tylko do czynienia z przypuszczeniami, ale od początku było jasne, że nie ma co się spodziewać cudu pod dystrybutorem. Dzisiaj poznaliśmy szczegóły. Jest lepiej niż myśleliśmy, ale kwota rabatu i tak niewiele komuś pomoże. Jeżeli chcecie już teraz skorzystać z promocji, to szybko instalujcie apkę Orlenu. Inaczej musicie poczekać na swoją kolej.

Promocja na ceny paliw na stacjach Orlen w szczegółach

Tweet prezesa Obajtka niewiele rozjaśnił, ale nie będę się oburzał, bo czasem trudno zmieścić się w 140 znakach. Od 27 czerwca członkowie korzystający z programu lojalnościowego VITAY za pomocą aplikacji będą mogli 3 razy w miesiącu zatankować taniej o 30 groszy na litrze. Przysługujący miesięczny limit 150 litrów, o którym poinformował prezes, rozbito na 3 tankowania do 50 litrów każde. Czyli jednorazowo można zaoszczędzić 15 zł, a miesięcznie maksymalnie 45 złotych. Jeżeli dobrze rozumiem wypowiedź prezesa, to również w sierpniu będzie można zatankować taniej. Jeżeli ktoś nie korzysta z aplikacji VITAy, tylko posługuje się fizyczną kartą tego programu, to będzie mógł zatankować taniej dopiero od 1 lipca 2022 r.  Promocja dotyczy zwykłego paliwa, oznaczonego na Orlenie jako EFECTA oraz tego wzmocnionego — VERVA.

benzyna kontra diesel
Jeżeli to pamiętacie, to mieliście wspaniałe dzieciństwo

Na większy zwrot będą mogli liczyć posiadacze Karty Dużej Rodziny, którzy jeżeli są w programie lojalnościowym Orlenu, będą korzystali ze zniżki 40 groszy na litrze. Oznacza to, że zaoszczędzą 20 zł na jednym tankowaniu i 60 zł miesięcznie. A mówi się, że dzieci to tylko wydatki, a tu proszę - 60 zł. Pełny regulamin zobaczymy w poniedziałek, wraz ze startem promocji.

Pewnie zastanawiacie się teraz czy 45 złotych miesięcznie to odpowiednia cena za wasze dane osobowe

REKLAMA

Obawiam się, że nie, ale to już wasza decyzja. W każdym razie zgodnie z prognozami ekspertów promocja na ceny paliw na stacjach Orlen wiele nie zmieni. Podobno ceny i tak znacznie przekroczą 8 zł za jeden litr. Na horyzoncie nie widać najmniejszych szans na poprawę losu, ale za to widzimy przymiarki do nadciągającej kampanii wyborczej. Oj będzie się działo. Tymczasem przypominamy, że można jeździć wolniej i spalać mniej. Bierzcie przykład z samochodów elektrycznych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA