REKLAMA
  1. Autoblog
  2. Wiadomości

Nowy Ford Mustang już w Polsce. Szykujcie portfele, bo cena kusi

Niestety nowy Ford Mustang nie ma już ceny, która zaczyna się od "2" z przodu, ale na tle tego, co jest teraz na rynku, nowa cena za nową generację i tak wygląda doskonale.

22.12.2023
16:06
ford mustang 2024
REKLAMA
REKLAMA

I żeby nikogo w piątkowy wieczór nie zmuszać do zbyt długiego czytania przydługawych wstępów:

Nowy Ford Mustang - cena w Polsce to 303 500 zł

Oczywiście na start, bo standardowo na liście wyposażenia znajdzie się 6-stopniowa przekładnia manualna, natomiast za automat z 10 przełożeniami trzeba będzie dopłacić 15 000 zł.

Dla większości osób i tak ważniejsze pewnie będzie to, że za tych 303 500 zł dostaniemy 5-litrowe V8, którego znalezienie w innych samochodach będzie albo ekstremalnie trudne, albo w ogóle niemożliwe.

Do wyboru mają być dwie wersje wyposażenia - GT (wspomniane 303 500 zł na start) oraz Dark Horse (358 500 zł). Do tego oczywiście klienci będą mieli wybór między nadwoziem Fastback albo Covertible, przy czym Dark Horse, według zapowiedzi Forda, dostępny będzie tylko w tym pierwszym wariancie.

O Mustangu poczytasz też tutaj:

Czyli podsumujmy: jest koniec 2023 r., a Ford właśnie zapowiedział w Polsce sprzedaż nowego samochodu z monstrualnym V8 pod maską, manualna skrzynią biegów w standardzie, napędem na tył i to wszystko jeszcze w bardzo rozsądnej cenie jak na obecne czasy.

No brzmi to jak naprawdę piękny prezent pod choinkę. Zobaczymy, czy w przyszłym roku będzie takich więcej, ale szanse na to są raczej mocno ograniczone.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA