Jestem hondziarzem i dlatego jest mi wstyd za tego kierowcę Hondy
Od niedawna jestem hondziarzem i to jest mój „coming out". Jakiś czas temu koledzy z redakcji Classicauto pisali, że mają wśród swoich redaktora hondziarza. Nie oni jedni. My również mamy swojego — mnie. Jeżdżę Hondą Civic sedan. I dlatego widząc, czego dopuścił się pewien kierowca Hondy Civic sedan w Żorach, jest mi po prostu wstyd. Koledze hondziarzowi, który robi w klasykach na pewno również.


