REKLAMA
  1. Autoblog
  2. Wiadomości

Toyota Corolla Cross w końcu z polskim cennikiem. Ruszają rezerwacje

Toyota Corolla Cross nareszcie zadebiutowała w Polsce, a jej cena zaczyna się od 139 800 zł. Na atrakcyjne zniżki czy inne rabaty lepiej nie liczcie - będziecie się raczej cieszyć, jeśli w ogóle uda się wam ją zamówić.

01.06.2022
12:50
toyota corolla samochód kontraktowy
REKLAMA
REKLAMA

Toyota właśnie ogłosiła bowiem, że liczba sztuk przeznaczonych na nasz rynek jest ograniczona i aktualnie jedynym (!) możliwym sposobem jej zamówienia jest dokonanie rezerwacji online. Tu i teraz, bo zaraz zabraknie.

W normalnych czasach pewnie można byłoby to potraktować jako marketingowe gadanie i na spokojnie poczekać, aż auto trafi do salonów, ale to raczej nie są normalne czasy. Można założyć, że polski oddział Toyoty ma po prostu mniej slotów na samochody niż by chciał i niż byłby w stanie sprzedać. Więc faktycznie - jeśli chcecie Corollę Cross, to chyba nie ma co przesadnie zwlekać.

Toyota Corolla Cross - cena

Do wyboru są dwie wersje napędowe - 2.0 Hybrid Dynamic Force o mocy 197 KM z przekładnią e-CVT, a także... to samo, ale z napędem AWD-i. Za wersję z napędem na jedną oś zapłacimy co najmniej 139 800 zł (co jest teoretycznie promocją, bo normalna cena to 141 900 zł), a za odmianę z AWD-i - 149 600 zł.

Pełny cennik prezentuje się następująco:

W wersji bazowej dostaniemy m.in. 17-calowe felgi aluminiowe, cyfrowe zegary, podstawowe reflektory LED, pakiet systemów bezpieczeństwa, adaptacyjny tempomat i system multimedialny z ekranem 10,5".

Odmiana Style dokłada do tego 18-calowe felgi (tzn. 17-calowych już nie dostaniemy osobno, nei ma tak dobrze), lepsze LED-y, dostęp bezkluczykowy, bezprzewodową ładowarkę do telefonu, przyciemniane szyby tylne, podgrzewane fotele przednie i relingi dachowe.

REKLAMA

Premiere Edition, czyli polecana konfiguracja, to natomiast skórzana tapicerka, system kamer 360 stopni, asystent parkowania, system monitorowania martwego pola i elektrycznie otwierane drzwi bagażnika.

Do Style i Premiere Edition można przy tym dokupić dodatkowe pakiety opcji - w przypadku Comfort nie ma takiej możliwości. W sumie więc faktycznie polecana przez Toyotę konfiguracja kompaktowego SUV-a kosztuje... 181 500 zł (z pakietem Skyview i Premium Audio). Takie czasy, co poradzić - pewnie i tak klientów nie będzie brakować.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA