REKLAMA
  1. Autoblog
  2. Wiadomości

To już dziś. Paliwo tańsze aż o złotówkę na stacjach jednego koncernu. Trzeba się spieszyć (lista stacji)

Tego się nie spodziewałem, sieć Circle K obniży ceny paliw aż o złotówkę. Trzeba się jednak wstrzelić w wyznaczony czas.

15.12.2022
11:13
circle k promocja
REKLAMA
REKLAMA

Dotychczas promocje na paliwo przebiegały tak, że największa sieć ją ogłaszała, a inne sieci musiały ją gonić. Mogliśmy taniej zatankować w wakacje i tuż po nich. Później większość promocji ustała.

Niespodziewanie z dużą promocją na paliwa wraca sieć Circle K. Obniżka będzie naprawdę spora, ale jest haczyk, czas na tanie tankowanie będzie bardzo krótki.

Tanie paliwo na Circle K

W czwartek (15.12.2022 r.) będzie można zatankować taniej, ale nie przez cały dzień i nie na wszystkich stacjach. Okno czasowe wyznaczono między godzinami 14 a 17. Mamy więc na tę operację tylko trzy godziny, chyba sporo osób wyjdzie wcześniej z pracy.

Promocja obowiązuje na paliwa miles i miles Plus, ich cena zostanie obniżona o złotówkę. Obniżona cena nie podlega dalszym rabatom, a oferta obowiązywać będzie na 369 stacjach. Oto lista stacji, które objęte są tą promocją. To nie koniec atrakcji.

Co zrobić, żeby zatankować taniej na Circle K?

REKLAMA

Organizatorzy akcji oferują jeszcze jeden bonus. Uczestnicy programu lojalnościowego Circle K Extra, którzy zatankują w dniu promocji, 20 grudnia otrzymają dodatkowy kupon zniżkowy o wartości 30 gr/l do wykorzystania przy kolejnej wizycie. Będą mogli zatankować dowolny rodzaj paliwa. To jest dodatkowa zachęta do przystąpienia do programu lojalnościowego, ale nie trzeba być jego członkiem, by zatankować dziś taniej o złotówkę. Właściwie każda osoba, która ukończyła 16 lat (tak wynika z regulaminu) może skorzystać z promocji i może tankować wielokrotnie. Jeden członek rodziny może więc obsłużyć kilka samochodów, swoich i sąsiadów, albo chociaż w kolejce postać.

Już nie mogę się doczekać tego, co po godzinie 14, a może i przed, będzie działo się na stacjach Circle K. Inną sprawą, na którą czekam, są promocje w pozostałych sieciach. Do tej pory działało to tak, że jeden zaczynał, a reszta podążała za nim. Idą święta, może inne sieci też zechcą dać nam prezenty.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA