Drzewa wzdłuż dróg wcale nie są niebezpieczne. Naukowcy twierdzą, że obniżają liczbę wypadków
Naukowcy z Uniwersytetu Waszyngtońskiego doszli do bardzo ciekawego wniosku. Ich zdaniem drzewa sadzone wzdłuż dróg samochodowych obniżają u kierowców poziom stresu. A to z kolei przekłada się w znaczący sposób na liczbę wypadków. Zmniejszając ją, rzecz jasna.
