1. Autoblog
  2. Lokowanie produktu

Gdy wiatr powali drzewo prosto na twój samochód… 

Lokowanie produktu

W takich przypadkach przydaje się polisa AC, ale na jej kupno nie decydują się wszyscy kierowcy. 

25.09.2020
17:37
Gdy wiatr powali drzewo prosto na twój samochód… 

Czasem wynika to z wysokiej ceny AC, a czasem z przeświadczenia, że przecież nic złego naszemu samochodowi się nie przydarzy. Dla jednych i dla drugich złotym środkiem może być Smart Casco od LINK4, którego roczny koszt to od 49 do 414 złotych. Jest ono naprawdę dobrą alternatywą dla tradycyjnego AC.

Ubezpieczyciel wybrał trzy szkody komunikacyjne, na których powstanie nie mamy wpływu i stworzył z nich oddzielne ubezpieczenie. Są w nim żywioły, kradzież i szkoda całkowita. Pod pojęciem żywiołów LINK4 rozumie m. in. skutki pożarów, burz, silnego wiatru, huraganu, powodzi, a nawet lawiny. Więc gdy na zaparkowany pod drzewem samochód – w wyniku silnego wiatru - spadnie drzewo, LINK4 weźmie za to odpowiedzialność. Kradzież rozumie się sama przez się. Natomiast szkoda całkowita to według LINK4 konsekwencja m.in. zatopienia, wybuchu, ale też zderzenia z innym pojazdem, działania osób trzecich lub zdarzenia z dzikim zwierzęciem, co również się przecież zdarza. Watro podkreślić, że o szkodzie całkowitej mowa może być wówczas, gdy naprawa będzie kosztować więcej niż 70% wartości samochodu. 

Nie trzeba kupować wszystkich wariantów Smart Casco.

Osobno można kupić elementy żywioły lub kradzież, ale też obydwa powyższe w jednym pakiecie. Można także wybrać dwupak, w którego skład wchodzą żywioły i szkoda całkowita oraz trójpak, czyli wszystkie klocki składające się na Smart Casco.  Ostateczna cena polisy zależy też od wartości naszego auta. 

Wszystkie produkty LINK4 można kupić bez wychodzenia z domu pod numerem 22 444 44 44 oraz na stronie www.link.pl, gdzie znajdują się też ogólne warunki ubezpieczenia. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy programu Orlen Vitay kupując ubezpieczenie komunikacyjne, ale też turystyczne i mieszkaniowe, w LINK4 mogą wzbogacić swoje konto punktowe. Każda złotówka wydana na polisę w LINK4 to aż 5 punktów, które można następnie wymienić na narody z katalogu Klubu Vitay.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze