1. Autoblog
  2. Lokowanie produktu

Wciąż jest szansa na oszczędności przy tankowaniu. Jedna sieć stacji nadal oferuje zniżki

Lokowanie produktu

Zniżki na paliwo, które wielu kierowcom pozwoliły oszczędzić spore kwoty podczas regularnych tankowań, z większości stacji zniknęły już dawno temu. Sieć Circle K - która jako pierwsza wprowadziła rabaty na paliwo jeszcze w maju tego roku - postanowiła jednak nie dołączać do tego trendu i w przeciwieństwie do konkurencji utrzymała korzystne obniżki. Ile można oszczędzić?

30.11.2022
16:45
Wciąż jest szansa na oszczędności przy tankowaniu. Jedna sieć stacji nadal oferuje zniżki

Sporo, szczególnie biorąc pod uwagę, że wizyta na Circle K nie musi oznaczać tylko oszczędności na paliwie. Jeśli po tankowaniu pojedziemy na większe zakupy, to może się okazać, że i tam zapłacimy mniej dzięki wspólnej promocji Circle K i Carrefour. Na czym dokładnie polegają te promocje i jak z nich skorzystać?

Circle K utrzymuje zniżki na paliwo - można oszczędzić do 15 gr na litrze.

Żeby móc cieszyć się paliwem tańszym o maksymalnie 15 gr za każdy litr, przede wszystkim należy być posiadaczem karty lojalnościowej programu EXTRA. Uczestnictwo w programie jest całkowicie bezpłatne, a rejestracji można bezproblemowo dokonać nawet już bezpośrednio na stacji. Do kompletu jest jeszcze aplikacja mobilna Circle K, która przyda nam się m.in. do sprawdzania liczby zgromadzonych litrów (pozwolą oszczędzić np. na opłatach za myjnię, Hot Doga czy kawę), a także umożliwi wygodne płacenie za tankowanie bez konieczności stania w kolejce.

Jeśli mamy już kartę programu lojalnościowego EXTRA, następnym krokiem, który należy wykonać, jest zatankowanie paliwa. W sumie musimy na tym etapie uzbierać 50 l, po czym otrzymamy voucher uprawniający do zniżki przy kolejnym tankowaniu. Otrzymają go również osoby, które płacą za tankowanie kartami flotowymi.

Ile można dzięki temu oszczędzić na tankowaniu?

Maksymalnie 15 gr na każdym litrze, jeśli wybierzemy paliwa premium milesPLUS®. Jeśli zdecydujemy się na wariant miles®95 lub LPG, zniżka na paliwo na każdy litr wyniesie równe 10 gr.

Co istotne, rabat 10 lub 15 gr obowiązuje przy tankowaniu aż do 85 l, więc możemy zatankować do pełna nawet największe baki samochodów osobowych i dalej cieszyć się niższą ceną.

To jednak tylko część sposobów na oszczędzanie.

Sieć Circle K regularnie w ramach programu lojalnościowego EXTRA oferuje dodatkowe okazje. Przykładowo po zatankowaniu 100 l paliwa dostaniemy 50 proc. zniżki na wybraną kawę lub Hot Doga, natomiast po zatankowaniu 150 l - 50 proc. zniżki na dowolny program mycia samochodu.

Darmowego Hot Doga albo kawę dostaniemy też za samą rejestrację w programie oraz... z okazji urodzin. Dodatkowo posiadacze karty EXTRA mogą kupić klasyczny wariant Hot Doga za jedyne 4,99 zł – bez limitu!

Możesz oszczędzić i na tankowaniu, i na zakupach.

Najnowsza propozycja sieci Circle K jest jednak jeszcze atrakcyjniejsza, bo pozwala zaoszczędzić na tankowaniu i zakupach - a przy obecnych cenach trudno taką propozycję odrzucić.

Na czym dokładnie polega wspólna oferta Circle K i Carrefour Polska? Na tym, że kupując w jednym z tych miejsc, dostajemy rabaty w drugim. I na odwrót.

Jeśli więc posiadamy kartę lojalnościową EXTRA, na nasz adres mailowy wysłany zostanie specjalny kupon z kodem, który - zrealizowany w aplikacji Mój Carrefour - pozwoli nam obniżyć o 5 proc. koszt naszych najbliższych zakupów w sklepach tej sieci. Zakupy, na które możemy wykorzystać rabat, mogą być warte nawet 300 zł (minimum 80 zł), więc możemy w ten sposób zauważalnie obniżyć np. koszt całotygodniowych zakupów dla rodziny. Trzeba tylko pamiętać, że kod rabatowy działa dla zakupów realizowanych od poniedziałku do piątku.

W drugą stronę oferta również jak najbardziej działa. Jeśli więc zrobimy dowolne zakupy w sklepach sieci Carrefour, otrzymamy kupon na tankowanie na stacjach sieci Circle K (wymagana jest karta lojalnościowa EXTRA).

- Klienci odwiedzający stacje Circle K nadal mogą korzystać ze zniżek podczas tankowania. Jako jedyna sieć paliwowa w Polsce utrzymujemy stałe rabaty na paliwo dla uczestników programu lojalnościowego. Mogą z nich skorzystać osoby posiadające kartę naszego programu EXTRA, która daje również dostęp do ofert specjalnych podczas codziennych zakupów w sklepach Circle K. W obecnych czasach konsumenci zwracają szczególną uwagę na ceny i szukają dodatkowych oszczędności. Mając to na uwadze, staramy się, aby nasza oferta była atrakcyjna przez cały rok, gwarantując stałe rabaty i wprowadzając specjalne akcje. Najnowsza to cross-promocja z siecią Carrefour, która pozwoli naszym klientom zaoszczędzić nie tylko na paliwie, ale także na codziennych zakupach - mówi Rafał Droździak, szef Marketingu i Komunikacji w Circle K Polska.

Ile można w tym przypadku oszczędzić? Nawet 20 gr na litrze paliwa, o ile zdecydujemy się na paliwo milesPLUS®. W przypadku paliwa miles® otrzymamy 15 gr rabatu na każdy kupowany litr, natomiast przy tankowaniu LPG - 10 gr na litr.

Podobnie jak w przypadku rabatów za tankowanie w ramach programu lojalnościowego EXTRA, również i tutaj maksymalny limit zatankowanych jednorazowo w promocyjnej cenie litrów wynosi 85.

Wspólna akcja z siecią Carrefour potrwa aż do 18 stycznia 2023 roku - czyli idealnie będziemy mogli oszczędzić w okresie okołoświątecznym, kiedy wydatków mamy najwięcej i zdecydowanie warto jest oszczędzić na takich rzeczach jak tankowanie czy domowe zakupy.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze