1. Autoblog
  2. Lokowanie produktu

Atrakcyjna propozycja dla kierowców - dodatkowe punkty z aplikacją ORLEN VITAY i ubezpieczeniem w LINK4

Lokowanie produktu

Kierowcy korzystający z aplikacji ORLEN VITAY mogą zyskać dodatkowe punkty i nagrody za wykupienie ubezpieczenia w LINK4. Propozycja jest bardzo atrakcyjna, ponieważ dotyczy nie tylko OC, Autocasco, NNW i Smart Casco, ale także ubezpieczenia nieruchomości czy polis podróżnych.

16.02.2022
17:30
Atrakcyjna propozycja dla kierowców – dodatkowe punkty z aplikacją ORLEN VITAY i ubezpieczeniem w LINK4

Korzyści pomnożone przez dwa

Oferowany przez PKN ORLEN Program VITAY jest obecnie jednym z ulubionych programów lojalnościowych Polaków, którzy cenią go za szeroką ofertę i transparentne zasady. Kierowcy dostają punkty za tankowanie czy zakupy na stacjach ORLEN, a potem wymienią je na atrakcyjne nagrody lub zniżki.

Teraz punkty można zyskać także za zakup ubezpieczenia LINK4 na stronie internetowej orlen-ubezpieczenia.pl, gdzie znajdują się szczegóły dotyczące wybranych ubezpieczeń. Żeby kupić polisę, wystarczy podać numer karty lojalnościowej. Każda złotówka wydana w ten sposób na ubezpieczenie w LINK4 zasili konto VITAY 5 punktami! Opcji jest naprawdę wiele, ponieważ w punktowanej ofercie znajdują się zarówno polisy komunikacyjne OC, Autocasco, NNW i Smart Casco, jak i ubezpieczenia nieruchomości czy polisy podróżne.

Jak się to działa?

Otrzymane w ten sposób punkty VITAY można wymienić na cenne przedmioty, m.in. wyposażenie domu, w tym sprzęt AGD i RTV, sprzęt sportowy, prezent dla dziecka, a także kupony zniżkowe do sklepów i wiele, wiele innych naprawdę atrakcyjnych nagród.

Z tej oferty skorzystała niedawno pani Arleta (42 l.) z Malborka: Na stacjach Orlenu tankuję ze względów pragmatycznych – oferują najtańsze paliwo - opowiada pani Arleta. –  Jakość pozostałych produktów także robi świetne wrażenie. Nigdy się nie zawiodłam, a na stacji kupuję oleje i różne samochodowe akcesoria. Zimą szczególnie cenię sobie orlenowski płyn do spryskiwaczy  – nigdy mi nie zamarzł i nie tworzy smug. Jako stała klientka Orlenu biorę też oczywiście udział w programie VITAY i najczęściej korzystam ze zniżek na paliwa.

W styczniu miała mi wygasnąć dotychczasowa polisa OC. Kiedy na stacji dowiedziałam się o współpracy Orlenu z LINK4, zainteresowałam się ofertą tego ubezpieczyciela. Moment, jak wspomniałam, był bardzo sprzyjający, więc dokonując szybkiej kalkulacji przy pomocy strony orlen-ubezpieczenia.pl wykupiłam nową polisę już w LINK4.  

Za  800 złotych dostałam ubezpieczenie OC z bardzo bogatą paletą dodatkowych usług jak Program Pomocy z Samochodem Zastępczym, a nawet Assistance Opony. Co więcej, kupując polisę za pośrednictwem strony orlen-ubezpieczenia.pl otrzymałam aż 4000 punktów na moim koncie ORLEN VITAY. Świetna sprawa! Mam bogaty pakiet ubezpieczenia OC i jeszcze punkty na nagrody – cieszy się pani Arleta.

Z myślą o klientach

Jako LINK4 konsekwentnie budujemy naszą pozycję na polskim rynku także poprzez współpracę z wiarygodnymi partnerami biznesowymi, do których z pewnością zalicza się spółka z Grupy ORLEN. Wspólna oferta obu firm oznacza też – co dla mnie szczególnie istotne – kolejne udogodnienia dla naszych klientów. Z tym większą satysfakcją przedstawiamy klientom PKN ORLEN i LINK4 tę nowatorską ofertę – mówi Marek Baran, dyrektor komunikacji korporacyjnej w LINK4.

Komfortowy zakup

Chcąc skorzystać z łączonej oferty spółek ORLEN Usług Finansowych i LINK4, kierowca może wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób zakupu polisy: za pośrednictwem komputera lub smartfona, wchodząc na stronę orlen-ubezpieczenia.pl lub dzięki specjalnej infolinii (22) 444 44 55. Należy tylko pamiętać o podaniu numeru swojej karty VITAY. Cenne nagrody czekają, a połączenie zakupów wysokiej jakości paliwa z atrakcyjnym ubezpieczeniem to oszczędność pieniędzy i czasu.

*Artykuł powstał przy współpracy z Grupą PZU.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze